Набір на літню практику в Туреччині

Оголошуємо набір на літню практику в Туреччині на сезон 2021 від компанії Tui.

Туреччина

Найпопулярніший напрям міжнародної практики нашого факультету. Щорічно близько 100 студентів з 1 по 5 курси проходять літню практику в Туреччині у провідних операторів Anex Tour та Tui. Участь в програмі повністю безкоштовна та оплачується турецькою стороною — переліт, проживання та харчування в період навчання в готелі 4-5 * на території Туреччини. У процесі навчання близько тижня студенти вивчають особливості роботи, історію і географію країни, психологію роботи з туристами і інші предмети. По закінченню теоретичної частини, студенти 2 тиждні їздять по всій Туреччині, вивчаючи пам’ятки і екскурсійні напрямки.

На початку травня студенти розподіляються по регіонах (Мармарис, Бодрум, Белек, Сіде, Аланія, Кемер і ін.), Де вони проживають в комфортабельних гуртожитках для персоналу і приступають до роботи на посадах трансфермен, готельний гід, шопінг гід, екскурсійний гід, аніматор та ін.

Даний вид практики дозволяє студентам отримати безцінний досвід роботи в п’ятизіркових готелях Туреччини на різних посадах, об’їздити всю Туреччину і отримати гідну оплату за свою працю.

Умови участі в програмі:
— Комунікабельність
— Від 18 років (1-5 курси) стаціонар / заочне відділення
— Співбесіда з представниками компанії в Академії
— Участь в програмі безкоштовна! Студенти оплачують лише візу та оформлення документів до 250 євро.

Можливості:
— Зарплата від 500 у.о. / міс.
— Період роботи 5-6 міс.
— Безкоштовне навчання, переліт, проживання, харчування, екскурсії

Вакансії:
– трансферний гід;
– екскурсійний гід;
– шоп-гід;
– регіональний оперейшн;
– помічник готельного гіда;
– готельний гід;
– співробітник центрального офісу.

Для участі в программі 2021 року потрібно:
2. Скачати анкету за посиланням, роздрукувати її, заповнити та приклеїти фото
3. Пройти співбесіду з представниками компанії  4 березня 2021 року в ОНАХТ (11:00 ауд. Д-302)

Запитання по вайберу +380673186595 (координатор програм міжнароної практики, Федосова Катерина Сергіївна)

5b4d0c9f7328cc27860477ed3dda5e21 (2)

ec59e7fa-3bea-4e75-9640-23c219f89fe8